Bedrijfsruimte met kantoren te koop aan de Corellistraat te Leeuwarden.
Het geheel bestaat uit 2 bedrijfsruimtes van respectievelijk 92 en 231 m², elk met een overheaddeur en 152 kantoorruimte (totaal 475m²) verdeeld over diverse vetrekken.
Zowel de bedrijfshallen als de kantoren zijn voorzien led verlichting. De kantoren worden verwarmd middels centrale verwarming met radiatoren.
Het object staat op 3 percelen eigendomsgrond met een totaaloppervlakte van 637 m². Aan de voorzijde beschikt het gebouw in de huidige situatie over 8 parkeerplaatsen.
De Corellistraat 50 is gelegen in de wijk Sonnenborgh en omgeving (Sonnenborgh e.o.) in de stad Leeuwarden.
Sonnenborgh en omgeving bestaat uit zeven buurten: Bonifatius, Magere Weide, Rengerspark, Sonnenborgh, Transvaalwijk, Valeriuskwartier en Vogelwijk.
De wijk ligt aan de noordzijde van het Europaplein, de Harlingerstraatweg en de Noordersingel. Door de wijk loopt de Mr. P.J. Troelstraweg. In de wijk staat een campus van de NHL Stenden Hogeschool.
Bestemming:
De voor 'Bedrijf' aangewezen gronden zijn bestemd voor gebouwen ten behoeve van bedrijven die zijn genoemd in bijlage 1 onder de categorieën 1 en 2.
Energielabel:
Het gebouw heeft een energielabel C, geldig tot en met 13-02-2029.
Vraagprijs: € 420.000,-- kosten koper
Informatie en bezichtigingen:
Dijkstra Bedrijfsmakelaardij B.V.
Zuiderdwarsvaart 72
9203 JB Drachten
0512-541400
www.dijkstrabedrijfsmakelaardij.nl