Bedrijfsruimte te huur!
Aan de Florynwei te Burgum bieden wij deze riante bedrijfsunit van ca. 650 m² aan.
De ruimte beschikt over een toilet, pantry en aan de voorzijde 3 overheaddeuren (400x430 bxh) en 1 overheaddeur (350 x 430 bxh). De unit maakt deel uit van een groter geheel.
Aan de voorzijde is ruim voldoende mogelijk voor parkeren en laden en lossen.
Ligging:
Op goede locatie op bedrijventerrein Burgum-West aan de doorgaande weg van Burgum (Oude Commissieweg) gelegen. Dit bedrijvenpark is door haar situering de meest gewilde locatie van de regio. Burgum functioneert als regionaal centrum voor wonen, werken en recreëren in het gebied tussen Leeuwarden, Drachten en Dokkum. De ligging langs de doorgaande Oude Commissieweg biedt een perfecte zichtlocatie. De hoofdinfrastructuur wordt geoptimaliseerd door aanleg van de Centrale As, dat Burgum via een vierstrooks autoweg aansluit op het rijkswegennet.
Bestemming:
De voor 'Bedrijventerrein - 2' aangewezen gronden zijn bestemd voor hoofgebouwen en bijbehorende bouwwerken ten behoeve van:
- bedrijven die zijn genoemd in bijlage 1 onder de categorieën 1 en 2, met uitzondering van geluidszoneringsplichtige inrichtingen, risicovolle inrichtingen en/of vuurwerkbedrijven;
Huurprijs € 29.250,- per jaar, excl. btw
Bezichtiging en informatie:
Dijkstra Bedrijfsmakelaardij B.V.
Zuiderdwarsvaart 72
9203 JB Drachten
0512-541400
Lid NVM- Business
Deelnemer Funda in Business
www.dijkstrabedrijfsmakelaardij.nl